HARJOITUSVUOROT
Palaute
Tiedotearkisto
Materiaalisalkku
Joukkueiden uutisia ja kertomuksia
Varusteiden hankinta
Leirit
Kenttähakemisto
 T95

« Kaikki joukkueet
» Etusivu   » Yhteystiedot   » Pelaajat   » Kalenteri   » Uutiset ja ajankohtaiset asiat   » Tuloksia   » Ravinto ja varusteet   » Pelisäännöt   » Linkkejä   » Palaute  
Yhteystiedot

Joukkueen johtajat

   Henry Sveholm    0400-492 054   henry.sveholm@sparkhelsinki.fi

   Jarmo Pousi         040-556 9787   jarmo.pousi@ovenia.fi

 

Vastuuvalmentaja

   Jukka Kivinen, p. 050-505 5275   jukka.kivinen1@elisanet.fi

 

Muut valmentajat

 Tero Ruotsalainen, p. 040-718 9645,  mailto:tero.ruotsalainen@orion.fi   ja mailto:tero.ruotsalainen@pp4.inet.fi

 

 Jari Saarikoski,  p. 040-844 9824, jari.saarikoski@fonecta.com ja

 jar.mar@suomi24.fi

 

Huoltaja

   Ari Isokivijärvi, 040-761 9333, ari.isokivijarvi@kotikone.fi


 

Varustevastaava

   Maarit Riima   050-531 4449  maarit.riima@kotikone.fi

 

 

T95 Kasiysi T95

 
 © 2005 F.C. Kasiysi Espoo r.y. SLU  |  Sporttisaitti  |  tulosta sivu