MIME-Version: 1.0 X-Document-Type: Worksheet Content-Location: file:///C:/20D961F5/Talvivuorot2004marras-joulu.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii"
F.C KASIYSI Talvivuorot
Päivä määrä Aika Tila Varaaja Muuta
MA 18.00-19.30 Auroran koulu 195 Aurora
MA 17.00-18.15 Jupperin koulu 294 Satelliitit
MA 18.15-19.30 Jupperin koulu 794 Hopeanuolet
MA 17.00-18.00 Juvanpuiston koulu
MA 18.00-19.00 Juvanpuiston koulu 695 Puumat
MA 17.00-18.30 Rastaalan koulu 394 Juventus ja 694 Salamat
MA 17.00-18.00 Viherlaakson koulu 291 Deportivo
MA 18.00-19.00 Viherlaakson koulu 395 Pallosalamat
MA 17.30-18.30 Karamzinin koulu 595 Superpallot
MA 18.30-19.30 Karamzinin koulu 788 Filles
MA 17.30-18.30 Karakallion koulu 1/2 194 Raketit
MA 17.30-18.30 Karakallion koulu 1/2 494 Kilo Real
MA 18.30-20.00 Karakallion koulu 1/3 295 Liverpool
MA 18.30-20.00 Karakallion koulu 2/3 992 Real
MA 18.00-19.30 Kalajärven koulu
MA 16.00-17.00 Laaksolahden halli 1/4 Kykykoulu
MA 16.00-17.00 Laaksolahden halli 1/4 Kykykoulu
MA 16.00-17.00 Laaksolahden halli 1/4
MA 16.00-17.00 Laaksolahden halli 1/4
MA 17.00-18.00 Laaksolahden halli 1/4 FCE A-pojat
MA 17.00-18.00 Laaksolahden halli 1/4 FCE B-pojat
MA 17.00-18.00 Laaksolahden halli 2/4 FC Espoo Miehet
MA 20.00-21.30 Leppävaaran juoksusuora FCE TB-tytöt
MA 18.30-20.00 Leppävaaran kuntosali FC Espoo Naiset
MA 20.00-21.30 Leppävaaran kuntosali FCE TB-tytöt
MA 22.00-23.00 Myntinsyrjän halli 3/3
TI 17.00-18.30 Auroran koulu
TI 17.00-18.30 Lintumetsän koulu 794 Hopeanuolet
TI 17.00-18.00 Lintuvaaran koulu 791 Pallosalamat
TI 19.30-20.30 Lähderannan koulu 392 Ajax
TI 20.30-21.30 Lähderannan koulu 182 Kasiysin Miehet
TI 17.30-18.30 Karakallion koulu 2/3 FCE C-tytöt
TI 20.00-21.30 Karakallion koulu 3/3 389 Valencia
TI 20.00-21.30 Karamzinin koulu 786 HiKi
TI 17.00-18.00 Myntinsyrjän halli 1/2 990 Arsenal
TI 17.00-18.00 Myntinsyrjän halli 1/2 288 Real
TI 21.00-22.00 Myntinsyrjän halli 1/2 486 United
TI 21.00-22.00 Myntinsyrjän halli 1/2 FC Espoo Cats
TI 22.00-23.00 Myntinsyrjän halli 3/3 Valmentajien pelivuoro
TI 17.00-18.00 Laaksolahden halli 1/2 Taitokoulu -94
TI 17.00-18.00 Laaksolahden halli 1/4 991 United
TI 17.00-18.00 Laaksolahden halli 1/4 191 United Valk (Pantterit)
TI 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/4 93 Tavoite 1
TI 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/8 892 Top Girls White
TI 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/8 792 Top Girls Red
TI 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/4 FCE TB-tytöt
TI 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/4 93 Tavoite 2
KE 17.00-18.00 Niipperin Koulu 597 Niipperi
KE 19.00-21.00 Viherkallion koulu 992 Real
KE 18.00-19.00 Kannussillanmäki kuntosali FC Espoo Naiset
KE 19.00-20.00 Kannussillanmäki kuntosali 288 Real Käytöstä sovitaan erikseen valmennuspäällikön kanssa
KE 20.00-21.30 Laaksolahden halli 1/2 FCE A-pojat
KE 20.00-21.30 Laaksolahden halli 1/2 FC Espoo Miehet
KE 18.30-19.30 Leppävaaran juoksusuora FCE B-pojat
KE 19.30-21.00 Leppävaaran juoksusuora FC Espoo Cats
KE 18.30-20.00 Leppävaaran kuntosali FCE B-pojat
KE 20.00-21.30 Leppävaaran kuntosali FC Espoo Cats
TO 20.00-21.30 Auroran koulu
TO 19.00-20.00 Järvenperän koulu 93 Tavoite 1
TO 20.00-21.30 Järvenperän koulu 490 (Chelsea) Arsenal Punaiset
TO 18.00-19.00 Lintuvaaran koulu 495 Arsenal
TO 19.00-20.00 Rastaalan koulu 93 Tavoite 2
TO 20.00-21.30 Rastaalan koulu 288 Real
TO 18.30-20.00 Viherkallion koulu 297 Ajax
TO 17.30-18.30 Karakallion koulu 2/3 191 United Valk (Pantterit)
TO 16.30-18.00 Karamzinin koulu 594 Leijonat
TO 18.00-19.00 Myntinsyrjän halli 2/3 992 Real
TO 18.00-19.00 Myntinsyrjän halli 1/3 289 Blackpool
TO 19.00-20.00 Myntinsyrjän halli 3/3 Tyttöjen Taitokoulu
TO 20.00-21.00 Myntinsyrjän halli 3/3 FC Espoo Naiset
TO 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/4 93 Alue A
TO 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/4 990 Arsenal
TO 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/4 192 Gunners
TO 18.00-19.00 Laaksolahden halli 1/4 FCE B-pojat
TO 19.00-20.00 Leppävaaran juoksusuora 991 United
TO 20.00-21.00 Leppävaaran juoksusuora FCE A-pojat
PE 19.00-21.00 Auroran koulu
PE 17.00-18.30 Järvenperän koulu 792 Top Girls Red
PE 17.00-18.30 Lintuvaaran koulu
PE 19.00-20.30 Lähderannan koulu
PE 18.30-20.00 Viherkallion koulu
PE 17.30-19.00 Viherlaakson koulu 893 Tehotytöt
PE 16.30-17.30 Karakallion koulu 1/3 Pallokoulu -95
PE 17.30-18.30 Karakallion koulu 1/3 Pallokoulu -96
PE 18.30-20.00 Karakallion koulu 3/3 Ikäluokkapelit
PE 18.00-19.30 Karamzinin koulu 93 Alue B
PE 16.00-17.30 Kilon koulu  
PE 18.00-19.00 Leppävaaran juoksusuora FCE A-pojat Päätös ?
PE 19.00-20.30 Leppävaaran juoksusuora 990 Arsenal Päätös ?
PE 18.30-19.30 Leppävaaran kuntosali FCE A-pojat Päätös ?
PE 18.00-19.00 Myntinsyrjän halli 1/3 890 Hot Shots
PE 18.00-19.00 Myntinsyrjän halli 1/3 991 United
PE 18.00-19.00 Myntinsyrjän halli 1/3 492 Aurizio
PE 20.00-21.00 Myntinsyrjän halli 1/3 FCE C-tytöt
PE 20.00-21.00 Myntinsyrjän halli 1/3 791 Pallosalamat
PE 19.00-20.30 Postipuun koulu 93 Alue C
PE 15.00-16.30 Laaksolahden halli ½ Kykykoulu
LA 9.00-10.30 Viherlaakson koulu
LA 10.30-12.00 Viherlaakson koulu 289 Blackpool
LA 12.00-13.15 Viherlaakson koulu
LA 13.15-14.30 Viherlaakson koulu 486 United
LA 10.00-11.30 Karakallion koulu 1/3
LA 10.00-11.00 Karakallion koulu 2/3
LA 11.30-13.00 Karakallion koulu 1/3
LA 11.00-12.00 Karakallion koulu 2/3 192 Gunners
LA 13.00-14.30 Karakallion koulu 1/3
LA 14.30-16.00 Karakallion koulu 1/3
LA 17.00-18.00 Karakallion koulu 3/3
LA 12.00-13.00 Laaksolahden halli 1/3 992 Real
LA 12.00-13.00 Laaksolahden halli 1/3 990 Arsenal
LA 12.00-13.00 Laaksolahden halli 1/3 991 United
LA 13.00-14.00 Laaksolahden halli 1/4 788 Filles
LA 13.00-14.00 Laaksolahden halli 1/4 291 Deportivo
LA 13.00-14.00 Laaksolahden halli 2/4 FCE B-pojat
LA 14.00-15.00 Laaksolahden halli 2/4 FCE TB-tytöt
LA 14.00-15.00 Laaksolahden halli 2/4 FC Espoo Naiset
LA 9.00-11.00 Leppävaaran lukio
LA 13.00-15.00 Lähderannan kuntosali FC Espoo Miehet
SU 13.00-14.30 Järvenperän koulu 892 Top Girls White
SU 14.30-16.00 Järvenperän koulu 492 Aurizio
SU 10.30-11.45 Rastaalan koulu
SU 11.45-13.00 Rastaalan koulu
SU 13.00-14.00 Rastaalan koulu
SU 14.00-15.30 Rastaalan koulu 396 Monsterit
SU 15.30-17.00 Rastaalan koulu 596 ManU
SU 13.00-14.00 Ruusutorpan koulu
SU 14.00-15.00 Ruusutorpan koulu
SU 9.00-10.30 Karakallion koulu 3/3 890 Hot Shots
SU 13.00-14.30 Karakallion koulu 1/3 JP-Koulu
SU 14.30-15.30 Karakallion koulu 1/3
SU 15.30-17.00 Karakallion koulu 1/3
SU 10.00-11.00 Laaksolahden halli 1/2 Ikäluokka -98 syntyneet Ei käytössä 14.11.
SU 10.00-11.00 Laaksolahden halli 1/2 Tytöt -93 ja nuoremmat Ei käytössä 14.11.
SU 11.00-12.00 Laaksolahden halli 4/4 Ikäluokka -95 syntyneet Ei käytössä 14.11.
SU 12.00-13.00 Laaksolahden halli 4/4 Ikäluokka -94 syntyneet Ei käytössä 14.11.
SU 9.00-11.00 Leppävaaran lukio
SU 15.00-16.00 Leppävaaran lukio 93 Alue A
SU 14.00-15.00 Myntinsyrjän halli 1/3 490 (Chelsea) Arsenal Punaiset
SU 14.00-15.00 Myntinsyrjän halli 1/3 93 Tavoite 1
SU 14.00-15.00 Myntinsyrjän halli 1/3 93 Tavoite 2
SU 15.00-16.00 Myntinsyrjän halli 3/3 Ikäluokka -96 syntyneet
SU 16.00-17.00 Myntinsyrjän halli 2/3 Ikäluokka -97 syntyneet
SU 16.00-17.00 Myntinsyrjän halli 1/3 792 Top Girls Red
SU 17.00-18.00 Myntinsyrjän halli 1/3 392 Ajax
SU 17.00-18.00 Myntinsyrjän halli 1/3 FCE C-tytöt
SU 17.00-18.00 Myntinsyrjän halli 1/3 791 Pallosalamat
SU 19.00-20.00 Myntinsyrjän halli 1/3 93 Alue C
SU 19.00-20.00 Myntinsyrjän halli 1/3 93 Alue B
SU 19.00-20.00 Myntinsyrjän halli 1/3 389 Valencia
SU 20.00-21.00 Myntinsyrjän halli 1/2 191 United Valk (Pantterit)
SU 20.00-21.00 Myntinsyrjän halli 1/2 FC Espoo Cats
SU 21.00-22.00 Myntinsyrjän halli 1/2 786 HiKi
SU 21.00-22.00 Myntinsyrjän halli 1/2 FCE A-pojat