Vakio talviharjoitusvuorot (alustava)

 

ma           17.00-18.30             Viherlaakson lukio               493 Barcelona

ma           18.30-20.00             Auroran koulu                      496 Bionicles

ma           16.30-18.30             Rastaalan koulu                    193 Tiikerit

ma           17.00-18.30             Jupperin koulu                      294 Sateliitit

ma           18.30-19.30             Jupperin koulu                      194 Raketit

ma           17.30-18.45             Karakallion koulu 3/3           791 Pantterit

ma           18.45-20.00             Karakallion koulu 3/3           288 Real

ma           20.00-21.30             Karakallion koulu 1/3           888 Stars

ma           17.00-18.00             Mäkkylän koulu                  

ma           17.00-17.55             Järvenperän koulu              

ma           19.00-20.00             Myntinsyrjän halli 1/3         490 Liverpool

ma           21.00-22.00             Myntinsyrjän halli ½           B-juniorit (Käytöstä erillislistaus)

ma           15.00-16.00             Laaksolahden halli 1/1

ma           17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           -92 Tehoryhmä

ma           17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           -89 syntyneet (Käytöstä erillislistaus)

ma           17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           990 Arsenal

ma           17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           890 RoJu

ti              17.00-17.45             Lintumetsän koulu              

ti              19.30-21.30             Lähderannan koulu              392 Barcelona

ti              16.30-18.00             Karamzinin koulu

ti              19.00-20.30             Karamzinin koulu 892 Aurora

ti              17.30-18.30             Karakallion koulu 2/3           Parilliset viikot –91 Juv+Laz+Tot, Parittomat viikot –91 Ninjat+Liverpool

ti              17.30-18.30             Karakallion koulu 1/3           Parilliset viikot –91 Ninjat+Liverpool, Parittomat viikot –91 Juv+Laz+Tot

ti              20.00-21.30             Karakallion koulu 3/3           -89 syntyneet (Käytöstä erillislistaus)

ti              17.00-18.00             Mäkkylän koulu                  

ti              19.00-20.00             Ruusutorpan koulu              693 Juventus

ti              20.00-21.00             Ruusutorpan koulu              790 Pallosalamat

ti              17.00-18.00             Myntinsyrjän halli ½           -91 Tavoiteryhmä

ti              17.00-18.00             Myntinsyrjän halli ½           888 Stars               

ti              22.00-23.00             Myntinsyrjän halli 3/3         Valkkupelit

ti              20.00-21.00             Laaksolahden halli ½           990 Arsenal (Käytössä vain marraskuun ajan)

ke            18.00-19.00             Kilon koulu                           290 Leeds

ke            18.30-20.00             Viherkallion koulu                395 Pallosalamat A

ke            15.00-16.00             Laaksolahden halli 1/1        

ke            16.00-17.00             Laaksolahden halli ½           Tehoryhmät

to            19.00-20.00             Järvenperän koulu               293 Chelsea

to            20.00-21.30             Järvenperän koulu               490 Liverpool

to            19.00-20.00             Rastaalan koulu                    192 Kilon Kotkat

to            20.00-21.00             Rastaalan koulu                   

to            17.30-18.30             Karakallion koulu 2/3           592 Tiikerit parittomat viikot ja 692 Fiorentiina parilliset viikot

to            18.30-19.30             Karakallion koulu 1/3           692 Fiorentina parittomat viikot ja 592 Tiikerit parilliset viikot

to            16.30-18.00             Karamzinin koulu 594 Leijonat

to            18.00-19.00             Lintuvaaran koulu                292 Juventus        

to            18.30-19.30             Viherkallion koulu                195 Aurora

to            19.30-21.00             Viherkallion koulu                393 Raketit

to            19.00-20.00             Myntinsyrjän halli 2/3         Ikäluokkaharjoitukset

to            19.00-20.00             Myntinsyrjän halli 1/3         -91 Liverpool+Ninjat

to            20.00-21.00             Myntinsyrjän halli ½           -89 Syntyneet (Käytöstä erillislistaus)

to            20.00-21.00             Myntinsyrjän halli ½           288 Real

to            17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           990 Arsenal

to            17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           888 Stars

to            17.00-18.00             Laaksolahden halli ½           -89 syntyneet (Käytöstä erillislistaus)

pe            17.00-18.00             Järvenperän koulu               792 Top Girls

pe            16.00-17.30             Kilon koulu                           593 Kilon Kärpät

pe            17.00-18.00             Lintuvaaran koulu               

pe            18.30-19.45             Viherkallion koulu                694 Salamat

pe            19.45-21.00             Viherkallion koulu                990 Arsenal

pe            17.00-18.00             Viherlaakson lukio               -91 Tavoiteryhmä

pe            18.00-19.00             Viherlaakson lukio               790 Pallosalamat

pe            17.30-18.30             Karakallion koulu 1/3           JALKAPALLOKOULU

pe            18.30-20.00             Karakallion koulu 3/3           Ikäkausi pelit

pe            20.00-21.30             Karakallion koulu 1/3           -89 Syntyneet (Käytöstä erillislistaus)

pe            18.00-19.30             Karamzinin koulu 793 Arsenal

pe            18.00-19.00             Myntinsyrjän halli 1/3         -92 Tehoryhmä

pe            20.00-21.00             Myntinsyrjän halli 3/3         B-juniorit (Käytöstä erillislistaus) (Parittomat viikot)

pe            21.00-22.00             Myntinsyrjän halli 3/3         B-juniorit (Käytöstä erillislistaus) (Parittomat viikot)

pe            15.00-16.00             Laaksolahden halli 1/3         492 Lazio

pe            15.00-16.00             Laaksolahden halli 1/3         890 RoJu

pe            15.00-16.00             Laaksolahden halli 1/3         –91 Juv+Laz+Tot

la             10.00-11.00             Kilon koulu                           495 Pallosalamat B

la             11.00-12.00             Kilon koulu                           593 Kilon Kärpät

la             12.00-13.00             Kilon koulu                           494 Kilon Kärpät

la             13.00-14.00             Kilon koulu                           796 Kilo

la             11.00-12.00             Viherlaakson lukio               296 Lippajärvi

la             12.00-13.30             Viherlaakson lukio               -89 Syntyneet (Käytöstä erillislistaus)

la             13.30-14.30             Viherlaakson lukio              

la             9.00-10.00               Leppävaaran lukio              

la             10.00-11.00             Leppävaaran lukio              

la             9.00-10.00               Karakallion koulu 3/3           295 Liverpool 1

la             10.00-11.00             Karakallion koulu 3/3           193 Tiikerit

la             11.00-12.00             Karakallion koulu 3/3           696 Karakallio-Rastaspuisto

la             12.00-13.00             Karakallion koulu 1/3           196 Kanuunat

la             13.00-14.30             Karakallion koulu 1/3           295 Liverpool 2

la             14.30-16.00             Karakallion koulu 1/3           493 Barcelona

la             17.00-19.00             Karakallion koulu 3/3          

la             12.00-13.00             Laaksolahden halli 3/3         -92 ikäluokkaharjoitukset parittomina viikkoina ja parilliset viikot B-juniorit (käytöstä erillislistaus)

la             13.00-14.00             Laaksolahden halli ¼           –91 Juv+Laz+Tot

la             13.00-14.00             Laaksolahden halli ¼           791 Pantterit

la             13.00-14.00             Laaksolahden halli ½           790 Pallosalamat

su            13.00-14.30             Järvenperän koulu               293 Chelsea

su            14.30-16.00             Järvenperän koulu               793 Arsenal

su            10.30-12.00             Rastaalan koulu                    393 Raketit

su            12.00-13.30             Rastaalan koulu                   

su            13.30-15.00             Rastaalan koulu                    596 Jupperi-Lähderanta

su            15.00-17.00             Rastaalan koulu                    893 Tehotytöt

su            9.00-10.30               Karakallion koulu 3/3          

su            13.00-14.30             Karakallion koulu 1/3           396 Lähderanta

su            14.30-16.00             Karakallion koulu 1/3          

su            16.00-17.00             Karakallion koulu 1/3          

su            9.00-11.00               Leppävaaran lukio               394 Juventus

su            15.00-16.00             Leppävaaran lukio               693 Juventus

su            14.00-15.00             Myntinsyrjän halli 1/3         890 RoJu

su            14.00-15.00             Myntinsyrjän halli 1/3         892 Aurora

su            14.00-15.00             Myntinsyrjän halli 1/3         292 Juventus

su            15.00-16.00             Myntinsyrjän halli 1/3         392 Barcelona

su            15.00-16.30             Myntinsyrjän halli 2/3         B-juniorit (Käytöstä erillislistaus)

su            16.00-17.00             Myntinsyrjän halli 1/3         492 Lazio

su            16.30-18.00             Myntinsyrjän halli               990 Arsenal (1/3 ½h+ ½hallia 1h)

su            16.30-18.00             Myntinsyrjän halli               -91 Tavoiteryhmä (1/3 ½h+ ½hallia 1h)

su            19.00-20.00             Myntinsyrjän halli 1/3         592 Tiikerit

su            19.00-20.00             Myntinsyrjän halli 1/3         192 Kilon Kotkat

su            19.00-20.00             Myntinsyrjän halli 1/3         692 Fiorentina

su            20.00-21.00             Myntinsyrjän halli 3/3         -89 syntyneet (Käytöstä erillislistaus)

su            12.00-13.00             Laaksolahden halli ¼           790 Pallosalamat

su            12.00-13.00             Laaksolahden halli ¼           B-juniorit (Käytöstä erillislistaus)

su            12.00-13.00             Laaksolahden halli ½           792 Top Girls

su            17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           Seuran käyttö

su            17.00-18.00             Laaksolahden halli ¼           290 Leeds

su            17.00-18.00             Laaksolahden halli ½           888 Stars