FC ESPOO  KOTIOTTELUT KESÄ 2004    
   
su 25.4. Espoonlahden urheilupuisto tekonurmi 16:30 FC Espoo-P-Iirot B-pojat I-div.
su 16.5. Espoonlahden urheilupuisto tekonurmi 13:00 FC Espoo-TPK B-pojat I-div.
to 20.5. Espoonlahden urheilupuisto tekonurmi 15:30 FC Espoo-MuSa B-pojat I-div.
to 3.6. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 18:30 FC Espoo-FC Haka B-pojat I-div.
su 6.6. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 15:00 FC Espoo-TPK B-pojat I-div.
ke 23.6. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 18:30 FC Espoo-Atlantis FC B-pojat I-div.
   
su 25.4. Laaksolahden urheilukeskus jalkapallohalli 16:30 FC Espoo-TuTo Naiset I-div.
to 29.4. Laaksolahden urheilukeskus jalkapallohalli 18:30 FC Espoo-PuiU Naiset I-div.
ke 5.5. Espoonlahden urheilupuisto tekonurmi 19:00 FC Espoo-LoRi Naiset I-div.
to 20.5. Espoonlahden urheilupuisto tekonurmi 13:00 FC Espoo-TPS Naiset I-div.
to 27.5. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 18:30 FC Espoo-Viikingit Naiset I-div.
pe 4.6. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 19:00 FC Espoo-KSF Naiset I-div.
la 19.6. Keski-Espoon urheilukeskus nurmi 13:00 FC Espoo-LIF Naiset I-div.
su 1.8. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 15:00 FC Espoo-PIF Naiset I-div.
pe 6.8. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 18:30 FC Espoo-KoiPS Naiset I-div.
su 22.8. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 15:00 FC Espoo-ACK Naiset I-div.
su 12.9. Espoonlahden urheilupuisto nurmi 15:00 FC Espoo-Sudet Naiset I-div.
   
su 25.4. Laaksolahden urheilukeskus jalkapallohalli 19:00 FC Espoo-HJK B-tytöt SM
la 15.5. Espoonlahden urheilupuisto tekonurmi 15:30 FC Espoo-VIFK B-tytöt SM
to 20.5. Espoonlahden urheilupuisto tekonurmi 11:00 FC Espoo-KaaPo B-tytöt SM
su 20.6. Kauklahden urheilukeskus nurmi 15:00 FC Espoo-TuTo B-tytöt SM
   
ma 3.5. Laaksolahden urheilukeskus jalkapallohalli 18:00 FC Espoo-PPV A-pojat I-div.
su 9.5. Laaksolahden urheilukeskus jalkapallohalli 15:00 FC Espoo-P-Iirot A-pojat I-div.
ke 19.5. Laaksolahden urheilukeskus jalkapallohalli 18:00 FC Espoo-EsPa A-pojat I-div.
su 6.6. Keski-Espoon urheilukeskus nurmi 15:00 FC Espoo-SalPa A-pojat I-div.
su 13.6. Keski-Espoon urheilukeskus nurmi 15:00 FC Espoo-HJS A-pojat I-div.
   
su 9.5. Solvalla Urheiluopisto tekonurmi 16:00 FC Espoo-TiPS Miehet II-div.
ke 19.5. Otaniemen urheilukeskus nurmi 18:30 FC Espoo-Atlantis FC Miehet II-div.
to 27.5. Tapiolan urheilupuisto nurmi I 18:30 FC Espoo-HyPS Miehet II-div.
ke 2.6. Otaniemen urheilukeskus nurmi 18:30 FC Espoo-Salamat Miehet II-div.
la 12.6. Otaniemen urheilukeskus nurmi 17:00 FC Espoo-LPS Miehet II-div.
su 20.6. Otaniemen urheilukeskus nurmi 17:00 FC Espoo-Pantterit Miehet II-div.
ke 23.6. Otaniemen urheilukeskus nurmi 18:30 FC Espoo-FC Kontu Miehet II-div.
la  24.7. Otaniemen urheilukeskus nurmi 17:00 FC Espoo-Kiffen Miehet II-div.
ma 9. 8. Otaniemen urheilukeskus nurmi 18:30 FC Espoo-Gnistan Miehet II-div.
ti 31.8. Leppävaaran urheilupuisto stadion 18:30 FC Espoo-Liiga PK-35 Miehet II-div.
ti 24.8. Leppävaaran urheilupuisto stadion 18:30 FC Espoo-PK-35 Miehet II-div.
la 11.9. Leppävaaran urheilupuisto stadion 15:00 FC Espoo-KäPa Miehet II-div.
   
to 20.5. Otaniemen urheilukeskus nurmi 13:00 FC Espoo-FC Honka Naiset SM-sarja
su 23.5. Otaniemen urheilukeskus nurmi 13:00 FC Espoo-HJK Naiset SM-sarja
su 30.5. Otaniemen urheilukeskus nurmi 17:00 FC Espoo-United Naiset SM-sarja
la 19.6. Otaniemen urheilukeskus nurmi 13:00 FC Espoo-TiPS Naiset SM-sarja
su 11.7. Otaniemen urheilukeskus nurmi 13:00 FC Espoo-KMF Naiset SM-sarja
ke 14.7. Otaniemen urheilukeskus nurmi 18:30 FC Espoo-SCR Naiset SM-sarja
la 14.8. Leppävaaran urheilupuisto stadion 13:00 FC Espoo-FC Kontu Naiset SM-sarja
la  28.8. Leppävaaran urheilupuisto stadion 13:00 FC Espoo-Ilves Naiset SM-sarja
la 18.9. Leppävaaran urheilupuisto stadion 13:00 FC Espoo-MPS Naiset SM-sarja